Barbossa Cruise

Barbossa Cruise Hakkında

Saat 09:30 da Setur Marinadan hareket eden BARBOSSA CRUISE gemisi, Konyaaltı sahil bandından seyirle tarihi Kaleiçi önlerine gelir, burada Antalya ve tarihi ile ilgili bilgiler yolculara aktarılır, tekrar sahil bandından Lara Falez önlerinden devam eden BARBOSSA CRUISE saat 11:30 da Düden Şelalesinin döküldüğü DÜDEN PARK Karpuzkaldıran Koyundaki Şelale önünde durarak fotoğraf çekimi yapılır. Karpuzkaldıran koyunda kıyıya yakın şekilde demir atılarak yolculara 1 saatlik yüzme molası verilir. Mola esnasında açık büfe öğlen yemeği de kurulmaya başlanır, yüzme molasının bitmesiyle birlikte yemek servisi de açılır ve saat 12:30 da hareketle Sıçan Adası istikametine doğru tekrar seyir baslar. Yemek servisinden sonra Animasyon Ekibi, yetişkinlere yönelik animasyon oyunlarına başlarlar, birçok animasyondan sonra Köpuk Partisi ile Disco müzikleri eşliğinde adaya kadar eğlence devam eder. Saat 14:00 da adaya ulasan Barbossa Cruise , burada yeniden 1 saatlik yüzme molası verir. Ada etrafında yüzen yolcular, gemiye bindikten sonra duşlarını alarak üzerlerini değiştirirler ve saat 15:00 de hareket eden gemi, 15:30 da Setur Marina’ya dönerek turu bitir.

Yiyecek & İçecek

Bu turda Öğlen yemeğinde, Tavuk ve Uskumru Balığı ana yemek; pilav,makarna,patates püresi, biber ve patlıcan kızartma sıcaklar; ezme, haydari,kısır mezeler, çoban salata, mevsim salata, roka salatası, lahana salatası ve tursu çeşitleri de salata olarak ikram edilir. Tur esnasında tüm alkollü ve alkolsüz lokal ve soft içecekler ile sıcak içecekler limitsiz içilebilir.

Gemi Özellikleri

56 metre uzunluk ve 12 metre genişlik ölçülerine sahip olan Barbossa Cruise toplam 5 kattan oluşmaktadır, 1.katta wc ve lavabolar, kabinler ve fotoğraf stüdyoları, 2.katta klimalı 250 kişilik kapalı restoran ve bar, 3.katta disko, bar ve oturma locaları 4. Katta DJ kabini, sıcak içecek deski ve oturma locaları, 5.katta ise güneşlenme locaları ve tropik bar bulunmaktadır.

 
Sosyal Medya